Koncernas „Latvijos dujos“ trečius metus iš eilės laimi „EcoVadis“ sidabro apdovanojimą

„EcoVadis“ – vienas patikimiausių verslo tvarumo vertintojų pasaulyje, atliekantis išsamią audito procedūrą – ne pirmą kartą apdovanoja koncerną „Latvijos dujos“ sidabro apdovanojimu. Palyginti su praėjusių metų įvertinimu, šių metų vertinimas pagerėjo ir dabar 9 % lenkia vidutinį pramonės šakos įvertinimą.

„Latvijas Gāze“ savo veikloje taiko aukštus standartus ir principus, atsakingai laikydamasi tarptautinių gero valdymo principų bei ypatingą dėmesį skirdama klientų ir darbuotojų pasitenkinimui bei skaidriam įmonės valdymui. „Latvijos dujų“ koncerno veikla buvo vertinama keturiais aspektais: aplinka, darbo aplinka ir žmogaus teisės, etika bei tvarumas.

„Latvijos dujos“ patenka tarp 25 % geriausių „EcoVadis“ audituotų įmonių. Tai įrodo, kad įmonė rūpinasi aplinkos apsauga, klientų pasitenkinimu, sąžininga konkurencija, darbuotojų gerove ir etiška aplinka, taip pat reguliariai dirba gerindama savo pasiekimus šiose srityse.

„EcoVadis“ yra nepriklausoma ir patikima platforma, skirta daugiau nei 65 000 grupių ir įmonių įvertinti ir sertifikuoti. Įvertintos įmonės atstovauja 200 pramonės šakų 160 šalių. Vertinant naudojami CSR (įmonių socialinės atsakomybės) vertinimo kriterijai, paremti tūkstančiais išorinių šaltinių (NVO, profesinių sąjungų, tarptautinių organizacijų, savivaldybių ir audito organizacijų tvarumo standartai).

Iepriekšējie jaunumi

13.01.2022. | biometanas | valdymas | tvarumas
„Latvijos dujos“ į įmonės aplinkos politiką įtraukia iniciatyvas, skirtas biometano gamybos plėtrai

„Latvijos dujos“ klientams tiekia gamtines dujas, kurios naudojimo požiūriu yra vartotojams patogiausias ir aplinkai draugiškiausias tradicinis kuras. Dabar, kai aplinkosaugos aspektai užima svarbią vietą priimant sprendimus, „Latvijos dujos“ parengė aplinkos politiką, apibrėžiančią iniciatyvas, skatinančias didesnę atsakomybę už aplinką, taip pat aplinkai nekenksmingų technologijų kūrimą ir sklaidą.

Skaityti daugiau
24.11.2021. | valdymas | tvarumas
„Latvijos dujos“ gavo aplinkosaugos vadybos sertifikatą ISO 14001

„Latvijos dujos“ įdiegė aplinkosaugos vadybos sistemą, taip patvirtindama aukštus įmonės standartus, kryptingą savo poveikio aplinkai mažinimą ir atsakingą įmonės valdymą. Įmonė gavo tarptautiniu mastu pripažintą ISO 14001 standarto sertifikatą, kuriuo patvirtinama, kad „Latvijos dujų“ aplinkosaugos vadyba atitinka tarptautinius standartus ir geriausią praktiką.

Skaityti daugiau
24.11.2021. | tvarumas
Su „Latvijos dujų“ parama pasodinta 2 000 beržų, kompensuojančių įmonės CO2 emisiją.

Atsakomybė už aplinkos apsaugą reiškia ne tik tikslus ir politiką, bet ir realius veiksmus, todėl su įmonės parama buvo pasodinta medžių giraitė, kuri dar ilgus metus padės sumažinti kenksmingo CO2 išmetimą į atmosferą.

Skaityti daugiau