„Latvijos dujos“ dalyvavo Baltijos šalių dujų rinkos forume

Šių metų lapkričio 30 d. įvyko 15-asis Baltijos gamtinių dujų rinkos forumas, kurį šiemet organizavo Viešųjų paslaugų reguliavimo komisija (PSRK). Šie tradiciniai regioniniai susitikimai suburia energetikos reguliavimo institucijas, rinkos dalyvius ir politikos formuotojus iš Baltijos šalių, Suomijos, Švedijos bei Lenkijos.

Forumo dalyviai aptarė įvairius aktualius gamtinių dujų rinkos klausimus, įskaitant naujausius įvykius Baltijos šalių gamtinių dujų rinkoje, gamtinių dujų tiekimo situaciją Baltijos šalyse, GIPL pajėgumų aukcionų rezultatus bei srautus, naują požiūrį į pajėgumų rezervavimą Kiemėnų IP, SGD terminalų veiklą Estijoje ir Suomijoje, vandenilio potencialą, taip pat tiekėjų ir prekybininkų iššūkius.

Forume dalyvavo „Latvijas dujų“ valdybos narys Egīls Lapsalis, kuris atkreipė dėmesį į gamtinių dujų vartotojų ir prekybininkų iššūkius besikeičiančiomis rinkos sąlygomis. Savo pranešimu E. Lapsalis atkreipė dėmesį į kompensavimo mechanizmo trūkumus, dėl kurių viešasis prekybininkas „Latvijas dujos“ atsiduria prastesnėje situacijoje, palyginti su kitais prekybininkais.

Forumas subūrė daugiau nei 100 dalyvių, jame dalyvavo Baltijos šalių reguliavimo institucijų, ministerijų, gamtinių dujų perdavimo operatorių ir prekybininkų atstovai.

Iepriekšējie jaunumi

16.11.2022. | valdymas
Latvijos Dujos („Latvijas Gāze“) pirmą kartą pateko į didžiausių Centrinės ir Rytų Europos regiono įmonių sąrašą

Latvijos Dujos („Latvijas Gāze“) patenka į tarptautinės kredito rizikos draudimo bendrovės „Coface“ sudarytą 500 didžiausių Centrinės ir Rytų Europos (CEE) įmonių reitingą, užimdama 480 vietą.

Skaityti daugiau
21.06.2022. | valdymas | tvarumas
„Latvijos dujos“ gavo Tvarumo indekso aukso kategoriją

Pirmus metus dalyvaujanti įmonė „Latvijos dujos“ įrodė savo supratimą apie atsakingą, etišką ir tvarų verslą ir laimėjo Tvarumo indekso 2022 aukso kategoriją.

Skaityti daugiau
30.05.2022. | įmonėms | gamtinių dujų rinka
„Latvijos dujos“ Baltijos šalių dujų rinkos forume

Š. m. gegužės 25 d. Taline vyko 14-asis Baltijos šalių dujų rinkos forumas, kurio dalyviai informavo apie naujausius įvykius Baltijos šalių ir Suomijos dujų rinkose, kalbėjosi apie infrastruktūros plėtros projektus ir dalijosi kitomis Baltijos šalių ir Suomijos gamtinių dujų rinkos naujienomis.

Skaityti daugiau