Latvijos Dujos („Latvijas Gāze“) pirmą kartą pateko į didžiausių Centrinės ir Rytų Europos regiono įmonių sąrašą

Latvijos Dujos („Latvijas Gāze“) patenka į tarptautinės kredito rizikos draudimo bendrovės „Coface“ sudarytą 500 didžiausių Centrinės ir Rytų Europos (CEE) įmonių reitingą, užimdama 480 vietą.

„Coface“ sudaro 500 didžiausių CEE regiono įmonių sąrašą, kuriame vertina įmonės darbą praėjusiais kalendoriniais metais. Top–500 apžvelgia regiono ekonominės veiklos tendencijas ir prognozuoja tolesnę plėtrą.

Į sąrašą įtrauktos Bulgarija, Čekija, Kroatija, Estija, Latvija, Lietuva, Lenkija, Rumunija, Serbija, Slovakija, Slovėnija, Vengrija. Jame Latvijai iš viso atstovauja 6 įmonės („Uralkali Trading“, „Latvenergo“, SIA „Rimi Latvia“, SIA „Maxima Latvia“ ir AS „Elko grupa“).

Iepriekšējie jaunumi

21.06.2022. | valdymas | tvarumas
„Latvijos dujos“ gavo Tvarumo indekso aukso kategoriją

Pirmus metus dalyvaujanti įmonė „Latvijos dujos“ įrodė savo supratimą apie atsakingą, etišką ir tvarų verslą ir laimėjo Tvarumo indekso 2022 aukso kategoriją.

Skaityti daugiau
30.05.2022. | įmonėms | gamtinių dujų rinka
„Latvijos dujos“ Baltijos šalių dujų rinkos forume

Š. m. gegužės 25 d. Taline vyko 14-asis Baltijos šalių dujų rinkos forumas, kurio dalyviai informavo apie naujausius įvykius Baltijos šalių ir Suomijos dujų rinkose, kalbėjosi apie infrastruktūros plėtros projektus ir dalijosi kitomis Baltijos šalių ir Suomijos gamtinių dujų rinkos naujienomis.

Skaityti daugiau
06.05.2022. | valdymas
„Latvijos dujos“ patenka į didžiausių eksportuotojų TOP 100

2021 m. pradėjusi pardavinėti daugiau dujų už Latvijos ribų, įmonė „Latvijos dujos“ pirmą kartą patenka į pirmąjį eksportuotojų penketuką.

Skaityti daugiau