„Latvijos dujos“ gavo Tvarumo indekso aukso kategoriją

Pirmus metus dalyvaujanti įmonė „Latvijos dujos“ įrodė savo supratimą apie atsakingą, etišką ir tvarų verslą ir laimėjo Tvarumo indekso 2022 aukso kategoriją.

Įmonių atitiktis buvo vertinama analizuojant jų pateiktus duomenis apie pasiekimus įvairiose tvarumo srityse, pavyzdžiui, darbuotojų gerovė, aplinkos apsauga, įmonių valdymas, investicijos į visuomenės ir vietos bendruomenės plėtrą ir kt. Taip pat buvo analizuojami viešai prieinami duomenys, požiūris į klientus ir verslo partnerius, investicijos į veiklos sferos plėtrą bei ateities planai tvarumo srityje.

„Latvijos dujos“ Tvarumo indekso apdovanojimuose dalyvavo pirmą kartą, todėl esame labai patenkinti aukštu įvertinimu – Aukso kategorija. Daug dėmesio skiriame tvarumo klausimams, rūpinamės savo darbuotojais, klientais, verslo partneriais ir skaidriai valdome įmonę. Dalyvavimas Tvarumo indekso vertinime yra labai vertingas kiekvienai įmonei, mums tai suteiks papildomą akstiną ir žinių apie tai, kam turime skirti daugiau dėmesio ir kurias sritis reikia plėtoti, kad mūsų verslas būtų dar tvaresnis“, – sako „Latvijos dujų“ rinkodaros skyriaus vadovė Jelena Labanovska.

Minimalų Tvarumo indekso slenkstį šiemet peržengė 78 organizacijos – įmonės, valstybės ir savivaldybių įstaigos ir kt., iš kurių kas penkta šiame vertinime dalyvavo pirmą kartą. Nors daugybei ilgamečių šio vertinimo dalyvių pavyko pagerinti savo rezultatus, bendri dalyvių pasiekimai išliko panašūs kaip ir ankstesniais metais – apie 79,5 %.

Tvarumo indeksas yra tarptautiniu mastu pripažintas įrankis, skirtas įmonių atsakomybės lygiui ir organizacijų tvarumui penkiose skirtingose – strategijos, rinkos santykių, darbo aplinkos, aplinkos ir visuomenės – srityse įvertinti, siekiant padėti joms augti ir tobulėti.

Iepriekšējie jaunumi

30.05.2022. | įmonėms | gamtinių dujų rinka
„Latvijos dujos“ Baltijos šalių dujų rinkos forume

Š. m. gegužės 25 d. Taline vyko 14-asis Baltijos šalių dujų rinkos forumas, kurio dalyviai informavo apie naujausius įvykius Baltijos šalių ir Suomijos dujų rinkose, kalbėjosi apie infrastruktūros plėtros projektus ir dalijosi kitomis Baltijos šalių ir Suomijos gamtinių dujų rinkos naujienomis.

Skaityti daugiau
06.05.2022. | valdymas
„Latvijos dujos“ patenka į didžiausių eksportuotojų TOP 100

2021 m. pradėjusi pardavinėti daugiau dujų už Latvijos ribų, įmonė „Latvijos dujos“ pirmą kartą patenka į pirmąjį eksportuotojų penketuką.

Skaityti daugiau
01.04.2022. | valdymas | tvarumas
Koncernas „Latvijos dujos“ trečius metus iš eilės laimi „EcoVadis“ sidabro apdovanojimą

„EcoVadis“ – vienas patikimiausių verslo tvarumo vertintojų pasaulyje, atliekantis išsamią audito procedūrą – ne pirmą kartą apdovanoja koncerną „Latvijos dujos“ sidabro apdovanojimu. Palyginti su praėjusių metų įvertinimu, šių metų vertinimas pagerėjo ir dabar 9 % lenkia vidutinį pramonės šakos įvertinimą.

Skaityti daugiau